O nas

Start / O nas

Poznaj nas

Jesteśmy ECO-BIO-N

Firmę ECOBION tworzy doświadczony zespół młodych i ambitnych ludzi, którzy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki szerokiej, specjalistycznej wiedzy oraz śledzeniu branżowych nowinek jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem od renomowanych producentów. Korzystamy z najlepszej jakości środków chemicznych posiadających atesty – wiele z nich jest ekologiczna i biodegradowalna, co wpływa na mniejsze zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Dbałość o otaczającą nas przyrodę wynika również z naszych prywatnych przekonań – sami prowadzimy zdrowy i aktywny tryb życia, ograniczając stosowanie szkodliwych dla środowiska produktów.

Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, administracji budynków, instytucji oraz innych podmiotów. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi klienta. Zadowolenie zleceniodawcy jest dla nas priorytetem, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy przez cały rok. Specjalistyczne usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz odkomarzania wykonujemy na terenie województwa łódzkiego oraz w całej Polsce. W wyjątkowych sytuacjach mogą Państwo kontaktować się z naszym zespołem telefonicznie przez 24h na dobę.

ECO

bo korzystamy z ekologicznych rozwiązań

BIO

bo sięgamy po biodegradowalną chemię

N

bo dbamy o naturalne środowisko

Dlaczego ECOBION?

ECOBION to firma powstała z myślą o zapewnieniu klientom solidnego wsparcia w zakresie specjalistycznego utrzymywania czystości. Nierzadko zwracają się do nas osoby, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, są dotknięte śmiercią bliskiej osoby bądź szukają pomocy przy uporządkowaniu skrajnie zaniedbanych domów i mieszkań.

Pragniemy otoczyć te osoby profesjonalnym wsparciem na każdym etapie realizacji zlecenia. Gruntownie odświeżone i pachnące wnętrze, które nie wywołuje przykrych skojarzeń, korzystnie wpływa na samopoczucie domowników oraz przyszłych użytkowników lokali.

Dlaczego warto wybrać ECOBION?

Co najmniej z 5 powodów.

  1. Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb różnych klientów.
  2. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz nie oszczędzamy na dobrej i drogiej chemii.
  3. Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością, dbając o najmniejszy detal. Wyczyszczone i zdezynfekowane przez naszych pracowników lokale są estetyczne, pachnące i gotowe na przyjęcie lokatorów.
  4. Dotrzymujemy ustalonych terminów.
  5. Wysoce cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Działamy dyskretnie zapewniając Państwu prywatność i poczucie komfortu.

Skorzystaj z naszych usług

Napisz lub zadzwoń

Szukają Państwo rzetelnej firmy oferującej specjalistyczne usługi sprzątania i dezynfekcji?
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeśli nie są Państwo pewni, którą usługę wybrać, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.
Z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji.

Zadzwoń do nas

508 796 824  |  512 287 104

Wyślij e-mail

biuro@ecobion.com.pl

Pilna sprawa?

Pracujemy 24/7